Sağlık, başka hiçbir konunun olmadığı kadar önemli.

Fiziksel, zihinsel ve duygusal esenliğin her bireyi ilgilendiriyor olması, bilgiye kolay erişimi gerekli kılıyor. İnternet ortamı bunu sağlaması açısından biçilmiş bir kaftan.

Bununla birlikte internet ortamı, beraberinde bazı handikapları da getiriyor. Sanal ortamda sunulan bilgi, internetin ruhu gereği genellikle  kontrol ve  sağlama mekanizmalarından mahrum kalıyor. Bu durum her alan için bilgi kirliliğine yol açıyor. Ancak konu sağlık olunca, bilgi kirliliği hayati sorunlara neden olabiliyor.

doktorkalemi.com, insanımıza sağlık alanında doğru bilgi sunulması hedefi ile kurulmuştur. Bu amaçla, insan ve toplum sağlığını konu alan makaleleri en az altı yıllık tıp fakültesi eğitimini tamamlamış doktorlar tarafından kaleme alınmaktadır.

Online ortamda her bireyin kullanımına açık olan yazıları; uzmanlarının bilgi, tecrübe ve sorumluluk mürekkebi ile dolu olan kalemlerinden çıkmaktadır.

doktorkalemi.com tüm güvenilirliği, üretkenliği ve toplumu bilinçlendirme konusundaki özverisi ile Türkiye’nin sağlık platformudur.

Her geçen gün büyüyen doktor-yazar kadrosu ile sağlık alanında merak edilenlere yanıt vermeyi, en güncel sağlık önerileri ile toplumu bilinçlendirmeyi ve uzmanların bilgi paylaşımı ile tıp sahasında yeni ufuklara ilham kaynağı olabilmeyi hedeflemektedir.

Yazar Hakkında

Editör

Biyografik Bilgi

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Top